چرا دیجی باکس ? چون ارزان تر از همه جا هست

معرفی دیجی باکس
فروشگاه دیجی باکس با 25 سال سابقه در بازار الکترونیک کشور  از سال 1395 فعالیت خود را در زمینه طراحی, تولید و تامین انواع جعبه، قاب، باکس و کاور دستگاه های الکترونیک و صنعتی آغاز کرد . این فروشگاه با ارایه انواع باکس و جعبه های الکترونیک پلاستیکی و فلزی و تلفیقی از پلاستیک و فلز سهم عمده ای در تامین و رفع نیازهای تولیدکنندگان, عرضه کنندگان, دانشجویان و علاقه مندان به تولید دستگاه های الکترونیکی داشته و توانسته است سهم عمده ای از این بازار را چه در محیط مجازی و چه در بازار سنتی استان تهران و برخی استانهای کشور به دست آورد.
این فروشگاه با عنوان تجاری دیجی باکس فعالیت میکند و تمام تلاش خود را میکند تا به عنوان عضوی از صنعت ایران نقش کوچکی در رشد و شکوفایی هر چه بیشتر این صنعت و اقتصاد کشور داشته باشد.

مجموعه دیجی باکس در حال حاضر  بیش از 350 محصول در زمینه کاور ماشین آلات و دستگاه های الکترونیک را دارد و امیدواریم به زودی بتوانیم بیشتر نیازهای مشتریان عزیز را پاسخگو باشیم.
وجود پرسنل مجرب و با سابقه در امر تولید کاور و جعبه های مورد نیاز ماشین آلات و تجهیزات الکترونیکی در کارگاه تولیدی و امکانات جدید آن توانسته بصورت همزمان بسیاری از نیازهای تهیه و تولید را مرتفع نماید.

برخی کاربردهای جعبه های تولیدی و قابل عرضه در فروشگاه:

تجهیزات برقی و الکترونیکی، ماشین آلات صنعتی، محافظ های الکترونیکی، ماشین آلات مواد غذایی و لوازم خانگی، تخهیزات برقی خودروها، دیمرها، شمارنده ها، فلاشرها، تایمرها، منبع تغذیه، ترانس های تقویتی افزاینده و کاهنده ها و …..

دیجی باکس بعنوان تولید کننده انواع جعبه پلاستیکی ، الکترونیکی و فلزی کیف های صنعتی ضد آب و ضد ضربه  در کشور آماده اخذ قرارداد با شرکت ها دولتی خصولتی و شخصی و ارسال به تمام نقاط کشور می باشد.

 

جهت خرید و سفارش کالا با ما در تماس باشید .

www.Digiboxco.com

09122949218

09196702093

09196702095

 02136870979