دیجی باکس ? ارزان تر از همه جا

معرفی دیجی باکس
فروشگاه دیجی باکس با 25 سال سابقه در بازار الکترونیک کشور  از سال 1395 فعالیت خود را در زمینه طراحی, تولید و تامین انواع جعبه، قاب، باکس و کاور دستگاه های الکترونیک و صنعتی آغاز کرد . این فروشگاه با ارایه انواع باکس و جعبه های الکترونیک پلاستیکی و فلزی و تلفیقی از پلاستیک و فلز سهم عمده ای در تامین و رفع نیازهای تولیدکنندگان, عرضه کنندگان, دانشجویان و علاقه مندان به تولید دستگاه های الکترونیکی داشته و توانسته است سهم عمده ای از این بازار را چه در محیط مجازی و چه در بازار سنتی استان تهران و برخی استانهای کشور به دست آورد.
این فروشگاه با عنوان تجاری دیجی باکس فعالیت میکند و تمام تلاش خود را میکند تا به عنوان عضوی از صنعت ایران نقش کوچکی در رشد و شکوفایی هر چه بیشتر این صنعت و اقتصاد کشور داشته باشد.

مجموعه دیجی باکس در حال حاضر  بیش از 350 محصول در زمینه کاور ماشین آلات و دستگاه های الکترونیک را دارد و امیدواریم به زودی بتوانیم بیشتر نیازهای مشتریان عزیز را پاسخگو باشیم.
وجود پرسنل مجرب و با سابقه در امر تولید کاور و جعبه های مورد نیاز ماشین آلات و تجهیزات الکترونیکی در کارگاه تولیدی و امکانات جدید آن توانسته بصورت همزمان بسیاری از نیازهای تهیه و تولید را مرتفع نماید.

برخی کاربردهای جعبه های تولیدی و قابل عرضه در فروشگاه:

تجهیزات برقی و الکترونیکی، ماشین آلات صنعتی، محافظ های الکترونیکی، ماشین آلات مواد غذایی و لوازم خانگی، تخهیزات برقی خودروها، دیمرها، شمارنده ها، فلاشرها، تایمرها، منبع تغذیه، ترانس های تقویتی افزاینده و کاهنده ها و …..

دیجی باکس بعنوان تولید کننده انواع جعبه پلاستیکی ، الکترونیکی و فلزی کیف های صنعتی ضد آب و ضد ضربه  در کشور آماده اخذ قرارداد با شرکت ها دولتی خصولتی و شخصی و ارسال به تمام نقاط کشور می باشد.

 

جهت خرید و سفارش کالا با ما در تماس باشید .

www.Digiboxco.com

09122949218

09196702093

09196702095

 02136870979